Το παρατσούκλι μεταφέρθηκε από τον Manuel Fernandes στο εισερχόμενο geen beaten!

Ο Οζάν Τουφάν δεν συμμετείχε στο δεύτερο ημίχρονο στη Φενερμπαχέ, η συνεργασία κατέρρευσε

Οπαδοί του Οζάν Τουφάν Φενερμπαχέλι και πάλι επιθετικός. Ο Οζάν Τουφάν, που τράβηξε τα βλέμματα με το αναποτελεσματικό παιχνίδι του στη Χατάϊσπορ, αποδοκιμάστηκε από τους οπαδούς της Φενερμπαχέλι πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο. Μετά τις αντιδράσεις, ο ποδοσφαιριστής της Εθνικής, που ήταν αρκετά έξω από το ψυχικό παιχνίδι, δεν μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο.

Body show από την Trabzonspor

Trabzonspor'dan g

Στην 26η εβδομάδα της σεζόν Spor Toto Sper Lig Ahmet Alk, η Leader Trabzonspor ήταν καλεσμένη της Aytemiz Alanyaspor. Ξεκινώντας τον αγώνα σαν καταιγίδα, οι μπορντό-μπλε κέρδισαν τον αγώνα με 4-0 με 4 γκολ στο πρώτο 40λεπτο.

Επίσκεψη έκπληξη στο Γαλατασαράι

είναι στη Γαλατασαράι

Ο Φατίχ Τερίμ μάζεψε την ομάδα του… Ο Φατίχ Τερίμ, που έφυγε με περιστατικό από τη Γαλατασαράι και δήλωνε υποψήφιος στο πρώτο εκλεγμένο συνέδριο, συγκέντρωσε την ομάδα του. Οι φωτογραφίες κοινοποιήθηκαν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, μία προς μία, πριν διαπιστωθεί ότι ο Τερίμ ήταν επίσης με πρώην βοηθούς και τον Άρντα Τουράν. Αυτή η συνάντηση, η οποία πραγματοποιήθηκε το βράδυ πριν παίξει η Γαλατασαράι με τον Γκζτέπε, έγινε αντιληπτή ως μήνυμα προς τον Τερίμ και έναν από το επιτελείο του, τον Μπουράκ Έλμας και τη διοίκηση του.

Θα πυροβολήσεις αδερφέ;

Συναρπαστική ερώτηση από τον Arda Gler… Την 26η εβδομάδα της έναρξης της σεζόν Spor Toto Sper Lig Ahmet, η Fenerbahe υποδέχτηκε την Ataka Hatayspor στον αγωνιστικό χώρο και η ερώτηση του Arda Gler, που ξεκίνησε το παιχνίδι στην πρώτη 11άδα με αγκαθωτό φανέλα, αποτυπώθηκε. στην τηλεόραση. Πριν ο νεαρός μέσος χτυπήσει φάουλ τον Σερντάρ Ντουρσούν, “Θα σουτάρεις αδερφέ;” Η ερώτηση ήταν μεταξύ αυτών που συζητήθηκαν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Ο παίκτης Gen φώναξε τους φιλάθλους

Γεν

Σε κατάθλιψη με την ήττα της Conference League, η Φενέρμπαχε ήθελε να κερδίσει βαθμούς απέναντι στην Ataka Hatayspor και να πιάσει και ηθικό και σερί στο πρωτάθλημα. Ο Σερντάρ Ντουρσούν σημείωσε τα γκολ από το σημείο του πέναλτι στο 67ο και στο 81ο λεπτό, φέρνοντας τη νίκη στους γαλαζοκίτρινους, που επικράτησαν με 2-0 από το χιόνι. Μετά το παιχνίδι, για πρώτη φορά στην αρχική 11άδα της φανέλας της Φενερμπάχε, ο Κουρουκάλπ που έδωσε αίμα στον αγωνιστικό χώρο έκανε ξεκαθάρισμα. Ο αριστερός μπακ Κουρούκαλπ έδωσε επίσης το μήνυμά σας στους οπαδούς.

Η μεταφορά του Ersin Destanolu γίνεται βήμα βήμα! Ακόμα και η ημερομηνία έχει αποκαλυφθεί

Ερσίν Ντεστάνο

Η μεταγραφή του Ερσίν Ντεστανόλου έρχεται τελευταία στιγμή. Η Νις, που έχει κρατήσει για λίγο τον νεαρό τερματοφύλακα της Μπείκτα, Ερσίν Ντεστανόλου, κάθεται στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων με την Μπείκτα τον επόμενο μήνα για τον παίκτη. Όταν ήρθαμε για τον Έρσιν, μπήκε και η Τσέλσι και πρόσφερε μια ελκυστική προσφορά στους Ασπρόμαυρους.